Blue Recipients

 

2010 - 2019 Winners

2018 BRIAN WILSON (ATHLETICS)

2018 ALEX FRY (BOAT)

2018 BRODIE HAND (BOAT)

2018 TAHLIA JONES (BOAT)

2018 CAMERON NATT (BOAT)

2018 PHOEBE PADO (BOAT)

2018 JACK TOMICH (BOAT)

2018 SOPHIE EDWARDS (CYCLING)

2018 GRIFFIN KNIGHT (CYCLING)

2018 MAEVE PLOUFE (CYCLING)

2018 BEN ADAMS (FOOTBALL)

2018 NICOLE COLLIE (FOOTBALL)

2018 EBONY O'DEA (FOOTBALL)

2018 GEORGIA TAYLOR (FOOTBALL)

2018 DERRICK NG (KENDO)

2018 SCARLETT GROOM-RANSOM (WING CHUN)

2017 NICK WINTER (CRICKET)

2017 KATE HOLLAND-SMITH (HOCKEY)

2017 MATTHEW LANGRIDGE (FOOTBALL)

2017 RICHARD LEWIS (JUDO)

2017 ISZWAN HARRIS RAZALI (JUDO)

2017 MOHAMMED AL AZRI (SOCCER)

2017 RACHEL MASSEY (TAE KWON DO)

2017 ALEX SCHREIER (TOUCH)

2017 DANIEL PITMAN (WING CHUN KUNG FU)

2016 BRIDGET BADENOCH (BOAT)

2016 HUGO LANGSFORD (BOAT)

2016 GEORGIE LITT (BOAT)

2016 WILLIAM CAMPBELL (FENCING)

2016 NICOLA BURNS (FOOTBALL)

2016 LUCY HOLLAND-SMITH (HOCKEY)

2016 RUBEN WYLD (HOCKEY)

2015 HUGO BURGIN (BOAT)

2015 JODIE PALMER (ULTIMATE FRISBEE)

2015 JOEL LOGAN (CRICKET)

2014 MARGARET GAYEN (ATHLETICS)

2014 CAMERON BEASLEY (BOAT)

2014 PATRICK EY (BOAT)

2014 KATE HIGHFIELD (BOAT)

2014 GEORGINA MILLS (BOAT)

2014 NATALIE REDMOND (CYCLING)

2014 RICCARDO ROCCISANO (JUDO)

2014 BRON LETT (RUGBY UNION)

2014 RYAN LEWIS (SOCCER)

2014 RACHAEL BRYANT (TAE KWON DO)

2014 ARIYA GABELL (TAE KWON DO)

2013 JED NICOLLE (BOAT)

2013 FREDDY SMYTH (BOAT)

2013 CARRIE TUCKER (BOAT)

2013 ASHLEIGH MORRISON (HOCKEY)

2013 CHUN LI (JUDO)

2013 DAVID CHUNG (KENDO)

2013 CAMERON DEEHAN (SQUASH)

2012 PETER FRASER (WING CHUN KUNG FU)

2012 ALEKSIS XENOPHON (WING CHUN KUNG FU)

2012 GEORGE HURLEY WELLINGTON (FOOTBALL)

2012 TOM THORNTON (CRICKET)

2011 JAHAN PENNY-DIMRI (FENCING)

2011 ROBERT LANE (SOCCER)

2011 JAMES MCRAE (BOAT)

2011 LACHLAN WARD (BOAT)

2011 PETA WHITE (BOAT)

2011 BRADLEY DAVIS (FOOTBALL)

2011 JONATHON SCHUBERT (TABLE TENNIS)

2010 MICHAEL SHANNON (BOAT)

2010 THOMAS BATEMAN (FOOTBALL)

2010 DELANO LEEN (RUGBY UNION)

2010 MELANIE JOHNSON (TOUCH)

2010 ALEXANDRA ROGERS (ULTIMATE FRISBEE)

2010 DAVID SANDERSON (ULTIMATE FRISBEE)

2010 HANNAH BERMAN (VOLLEYBALL)

 

2000 - 2009 Winners

 

2009 JEFFREY DUNCAN (BOAT)

2009 LUCY HYDE (BOAT)

2009 KYM BUTCHER (VOLLEYBALL)

2008 ALEXANDER DOBRANOSKI (ATHLETICS)

2008 MEREDITH COLEMAN (FENCING)

2008 CRAIG BANKES (FOOTBALL)

2008 LUKE RAMMELL (GYMNASTICS)

2008 ALEXANDER BRITTEN-JONES (ULTIMATE FRISBEE)

2008 KAREN PALMER (ULTIMATE FRISBEE)

2007 TANIA DHU (BASKETBALL)

2007 MATTHEW BOLT BOAT (ROWING)

2007 WILLIAM JEFFRIES BOAT (ROWING)

2007 PATRICK MADDERN BOAT (ROWING)

2007 ALISTER WALSH BOAT (ROWING)

2006 NED KINNEAR BOAT (ROWING)

2006 LAURA OSTI BOAT (ROWING)

2006 THOMAS JOHN COOPER FOOTBALL

2006 SARAH DIANE CROOK HOCKEY

2006 JESSICA PAGE LACROSSE

2006 DANIELLE GLYNN TAE KWON DO

2006 JEFFREY DUTSCHKE TOUCH

2005 NICHOLAS HOWARD ANDREW BOAT (ROWING)

2005 ALEXANDER JAMES WORTHINGTON BOAT (ROWING)

2005 BENJAMIN JAMES LLOYD DAVIES RIFLE

2005 EMANUELLE GERLACH SOCCER

2005 JEREMY SMITH TOUCH

2005 HUY VU ULTIMATE FRISBEE

2005 JAMES EDWARD DANIELL VOLLEYBALL

2004 GEORGINA BRADBURY BASEBALL/SOFTBALL

2004 ANDREW ALESCI FOOTBALL

2004 JAMES LOECHEL FOOTBALL

2004 JONATHAN WORTHLEY FOOTBALL

2004 JACQUELINE BAIN BOAT (ROWING)

2004 CHRISTOPHER MORGAN BOAT (ROWING)

2004 JOSHUA SUTCLIFFE RUGBY UNION

2004 STELIOS SIOUTIS SOCCER

2003 ADRIAN OEST BOAT (ROWING)

2003 STEVEN PERRY BOAT (ROWING)

2003 DAVID GOODING GYMNASTICS

2003 SION HARMAN TAE KWON DO

2003 ANDREW MORRIS WATERSKI

2002 ELISA SPARROW BASKETBALL

2002 TOM GAME BOAT (ROWING)

2002 BELINDA ROWE BOAT (ROWING)

2002 THOMAS MARTIN FOOTBALL

2002 BRAD FITZGERALD HOCKEY

2002 CINDY DENNIS RIFLE

2002 CHRISTINA HUDSON SOCCER

2002 PHILLIP KILLICOAT TRIATHLON

2001 NICOLAS MORGAN BASEBALL

2001 ROWENA NEWCOMBE FENCING

2001 JONATHAN FRASER FOOTBALL

2001 PETRUS DU TOIT RUGBY UNION

2001 JACK GLOVER RUGBY UNION

2001 PENELOPE BENNETT TOUCH

2001 LEILA WYATT TOUCH

2000 MICHAEL SMITH CRICKET

2000 DARREN JONES TOUCH

 

1990 - 1999 Winners

 

1999 AMBER HALLIDAY BOAT (ROWING)

1999 NIGEL RUDGE FOOTBALL

1999 ROSS FITZGERLALD HOCKEY

1999 AMY SLOCOMBE RUGBY UNION

1999 SHANE SPELLACY TAE KWON DO

1999 JAMES TAYLOR TAE KWON DO

1998 HAYLEY BIGNALL BOAT (ROWING)

1998 CHRISTINA BURSILL BOAT (ROWING)

1998 ALISON DAVIES BOAT (ROWING)

1998 MICHAEL SMITH CRICKET

1998 LEONARD HALL JUDO

1998 JOSEPHINE CARRIERI LACROSSE

1998 TIM GOURLAY WINDSURFING

1997 DAVID CARDONE ATHLETICS

1997 EDWARD LYONS BOAT

1997 NICHOLAS BRETT PANNELL HOCKEY

1996 KATE SLATTER BOAT

1996 NATALIE OLESNICKY FENCING

1996 EUGENE CHARLES ABRAHAM RIFLE

1996 OYSTEIN DALE SOCCER

1996 CHAU VUONG TAE KWON DO

1996 JENNIFER FORBES VOLLEYBALL

1996 NICKI ROSS VOLLEYBALL

1996 NICOLE SAWON VOLLEYBALL

1995 LEILA SUVANTOLA FENCING

1995 NIALL KINCH SAILING

1995 CONSTANTINE NIKOLAKOPOULOS TOUCH

1994 MATTHEW JAMIESON ATHLETICS

1994 EMMA SOUTHCOTT BOAT

1994 NICHOLAS ROBERTS CRICKET

1994 GEOFFREY BRENNAN GOLF

1994 PAUL KEALL TAE KWON DO

1993 BEN REECE BOAT

1993 ADAM KIMBER CRICKET

1993 BRETT SWAIN CRICKET

1993 JAMES EDWARD FOOTBALL

1993 PETER ROBERTS HOCKEY

1993 LEANNE CRADDOCK LACROSSE

1993 MATTHEW BOURKE RIFLE

1993 KATHRYN TAFFS TOUCH

1993 DANIEL TRAVERS TOUCH

1992 WILLIAM THOMPSON BLUE

1992 MATTHEW HOOPER BOAT

1992 ELIZABETH MAPLETOFT BOAT

1992 ALISON SMITH BOAT

1992 MICHAEL SOUTHCOTT BOAT

1992 DAVID GC LIGERTWOOD CRICKET

1992 DARREN MILLER CRICKET

1992 IAN WIGG CRICKET

1992 DAVID JOHNSON FOOTBALL

1992 BRADLEY GOULD GLIDING

1991 BENJAMIN PHILIPS ATHLETICS

1991 DARREN WEBBER CRICKET

1991 PETER KM UJVARI FENCING

1991 SIMON KEWELL FOOTBALL

1991 ANDREW MILLN FOOTBALL

1991 NICHOLAS SHAW JUDO

1991 ANDREW BOURNE MOUNTAIN (Orient'g)

1991 CHRISTOPHER BOURKE RIFLE

1990 C MCGOWAN BASEBALL

1990 D MILLER BASEBALL

1990 L FERGUSON CRICKET

1990 M FORSTER CRICKET

1990 C MCGOWAN CRICKET

1990 T PELLEN CRICKET

1990 C WILLIAMS FOOTBALL

1990 A CONDON KARATE

1990 BL THAN TAE KWON DO

 

1980 - 1989 Winners

 

1989 R TALBOT ATHLETICS

1989 M HENBEST BOAT

1989 A ROSS BOAT

1989 R ALM FOOTBALL

1989 S ABBOTT HOCKEY

1988 M ALEXANDER BASKETBALL

1988 P CUMMINS BASKETBALL

1988 D GREENSLADE BOAT

1988 CJ MCGOWAN CRICKET

1988 N GRAY FENCING

1988 AD MUIR FOOTBALL

1988 TR PATTISON KARATE

1988 NL EDWARDS VOLLEYBALL

1988 SJ PADDICK VOLLEYBALL

1988 CJ WATSON VOLLEYBALL

1987 WC NATT BOAT

1987 RG WISEMAN BOAT

1987 D MILLER CRICKET

1987 GT ATTWOOD RUGBY

1987 JA BALDOCK RUGBY

1987 MY CHEAH TAE KWON DO

1987 W LAU TAE KWON DO

1987 S LIPKIEWICZ VOLLEYBALL

1987 AB SCHOLEFIELD VOLLEYBALL

1986 J CARDONE ATHLETICS

1986 JUSTIN THOMAS ATHLETICS

1986 D COLLINS BOAT

1986 MJ DADDS FOOTBALL

1986 M KEW HOCKEY

1986 D WATSON HOCKEY

1986 TOM FUNG KUNG FU

1986 D SNODGRASS TAE KWON DO

1986 D GRAVE TENNIS

1986 N LOW TENNIS

1986 P ALLAN TOUCH

1986 J BROWN TOUCH

1986 D NOESBAR TOUCH

1986 G WILLIAMSON TOUCH

1986 P GRIMMETT VOLLEYBALL

1986 C MADDERN VOLLEYBALL

1985 S ARKELL ATHLETICS

1985 G LE PAGE ATHLETICS

1985 K GEYER BASKETBALL

1985 H RAETS BASKETBALL

1985 C MARTIN BOAT

1985 G HAYES CRICKET

1985 D WARD JUDO

1985 M LEONARD MOUNTAIN

1985 AH TYSON MOUNTAIN

1985 J WHITTINGTON MOUNTAIN

1985 P SMANIOTTO TAE KWON DO

1985 KJ MCLAUGHLIN WINDSURF

1985 P ZELENY WINDSURF

1984 CL JAMES ATHLETICS

1984 GAC MURRELL ATHLETICS

1984 TAC MURRELL ATHLETICS

1984 U BRUNS BASKETBALL

1984 H MCLEAN BOAT

1984 T BIRCHALL CRICKET

1984 SD KENNETT CRICKET

1984 RI ANDERSON FOOTBALL

1984 CW SCHULZ FOOTBALL

1984 MA BRIEN KUNG FU

1984 J BEAGLEY LACROSSE

1984 A KINCH LACROSSE

1984 A WILKINSON TOUCH

1983 G LEE BASKETBALL

1983 M LOVELL BASKETBALL

1983 J BELCHER BOAT

1983 J MARTIN BOAT

1983 DA ROBERTSON CRICKET

1983 MA CROSBY FOOTBALL

1983 PH SHARLEY FOOTBALL

1983 W PHILLIPS LACROSSE

1982 G DAVIS CRICKET

1982 T MAY CRICKET

1982 G WINTER CRICKET

1982 P BARRY FENCING

1982 M EATON FOOTBALL

1982 D LECKERSTEIN JUDO

1982 J ARGUE LACROSSE

1982 T GLOVER WINDSURF

1981 M CUTTS HOCKEY

1981 D FITZGERALD HOCKEY

1981 G HENDERSON RIFLE

1980 J WOOD CRICKET

1980 J JEPSON FENCING

1980 M WELLINGTON FOOTBALL

1980 N EBDEN GOLF

1980 M O'LOUGHLIN GOLF

1980 A HARLEY LACROSSE

1980 K DUTHY LACROSSE

1980 A SIMEONE LACROSSE

1980 G KAHL VOLLEYBALL

 

1970 - 1979 Winners

 

1979 F SZUSTER BOAT

1979 S TOLLEY BOAT

1979 T WILLOUGHBY BOAT

1979 M FANNING CRICKET

1979 R PHILLIPS CRICKET

1979 G HARLEY GLIDING

1979 G PARKER GLIDING

1979 E PRELGAUSKAS GLIDING

1979 P BADENOCH GOLF

1979 M HASLETT GOLF

1979 J WOOD LACROSSE

1979 M WORTHLEY LACROSSE

1979 G FOULIS TAE KWON DO

1979 P MATTHEWS TENNIS

1979 D HALL WATERSKI

1979 I TAPP WATERSKI

1979 B RIGALL WINDSURF

1978 A PEDLER ATHLETICS

1978 T CHAPLIN BASKETBALL

1978 J GILLEN BOAT

1978 J KERNOT BOAT

1978 L SMITH BOAT

1978 K KENNEWELL SQUASH

1978 N GURNER TAE KWON DO

1978 S MINERVINI TAE KWON DO

1977 A HARMAN BASEBALL

1977 J BOLT BOAT

1977 M NORDSTROM CRICKET

1977 A WATSON CRICKET

1977 M HEADLAND JUDO

1977 C WHITHAM RIFLE

1977 R FOWLER TENNIS

1976 C LANE BASKETBALL

1976 M NEED BASKETBALL

1976 M TEUBNER FOOTBALL

1976 M TAN TAE KWON DO

1975 P DEANE ATHLETICS

1975 M HARRISON ATHLETICS

1975 A BEAL BOAT

1975 D HATCHER BOAT

1975 C DEVRIES FENCING

1975 K TOTH FENCING

1975 M KERR-GRANT FOOTBALL

1975 E OLEKALNS FOOTBALL

1975 N CRAFTER GOLF

1975 W PAGE GOLF

1975 D WRIGHT LACROSSE

1975 R MOUSLEY RIFLE

1975 J CAPE RUGBY

1975 W PASCOE TENNIS

1975 G THOMPSON WATERSKI

1974 MA KENIHAN ATHLETICS

1974 H BARKER BASEBALL

1974 N BREWER BASEBALL

1974 T RYAN BASEBALL

1974 R TIEMAN BASEBALL

1974 C LOTT BOAT

1974 W MOODY BOAT

1974 W YOUNG BOAT

1974 M SCHWARTZ CRICKET

1974 APA TOTH FENCING

1974 B FERRIS FOOTBALL

1974 K GRIFFITHS FOOTBALL

1974 S JOHNSON FOOTBALL

1974 P FOX LACROSSE

1974 A HOBBS LACROSSE

1974 J RUSSELL LACROSSE

1974 D STIRZAKER VOLLEYBALL

1974 M DOMAN WATER SKI

1973 B EDINGTON ATHLETICS

1973 I MACDERMOTT ATHLETICS

1973 D PENTELOW ATHLETICS

1973 BJ RICHARDSON BOAT

1973 P CLEMENTS CRICKET

1973 ED THUMM FENCING

1973 A SALMON LACROSSE

1973 P BRODERICK RIFLE

1973 G HOWLAND RIFLE

1973 H PATERSON VOLLEYBALL

1972 R BRICE CRICKET

1972 B EMMETT FOOTBALL

1972 PR CLISBY LACROSSE

1972 WE HOBBS LACROSSE

1972 D RYLATT TABLE TENNIS

1971 W BARKER BASEBALL

1971 R IVES FENCING

1971 J KATSAROS FOOTBALL

1971 P FRANKLIN GOLF

1971 D WHITFORD GOLF

1971 J JAENSCH HOCKEY

1971 R DUTHY LACROSSE

1971 W BUND RUGBY

1971 CK BENNETT SAILING

1971 R PENROSE SAILING

1971 T SADLER SAILING

1971 JG WILLOUGHBY SAILING

1971 J PYM SWIMMING

1970 D FITZSIMONS ATHLETICS

1970 DF STOKES ATHLETICS

1970 W DOOLAND BASEBALL

1970 J JENNINGS BASEBALL

1970 M PAGE BOAT

1970 AP GARA CRICKET

1970 JD MCFARLANE FOOTBALL

1970 L MITCHELL FOOTBALL

1970 DK SAWERS RIFLE

1970 R LAIDLAW RUGBY

1970 R FRASER SAILING

1970 F GORDON SNOW SKI

1970 G MANOS SOCCER

1970 R HANCOCK SWIMMING

1970 P OATEY TENNIS

 

1960 - 1969 Winners

 

1969 WD GOULD ATHLETICS

1969 CM WONG BADMINTON

1969 ASJ YAP BADMINTON

1969 G MARSLAND BASKETBALL

1969 M MARSLAND BASKETBALL

1969 MR MAGAREY BOAT

1969 RG HOOK CRICKET

1969 GD DEBELLE FOOTBALL

1969 B HUNT FOOTBALL

1969 J SANDLAND FOOTBALL

1969 V HAINES HOCKEY

1969 G PITT HOCKEY

1969 NA JOHNSON JUDO

1969 H WILLANS JUDO

1969 MP ADAMS RIFLE

1969 DJ PITTS RIFLE

1969 PE MCKENZIE TABLE TENNIS

1968 BJ HORTON ATHLETICS

1968 HF MCEWEN ATHLETICS

1968 JR PENTELOW ATHLETICS

1968 BJ WILLIAMS ATHLETICS

1968 R WASHYN BASKETBALL

1968 DB BISHOP BOAT

1968 MN JEFFRIES BOAT

1968 BP SOUTHCOTT BOAT

1968 S APPS CRICKET

1968 R DREWER CRICKET

1968 D MURCOTT CRICKET

1968 RJ NIEHUUS CRICKET

1968 R O'SHANNASSY CRICKET

1968 A WOODCOCK CRICKET

1968 VJ BONDAR FOOTBALL

1968 JHP DISNEY FOOTBALL

1968 J GOODHART FOOTBALL

1968 I GRIERSON FOOTBALL

1968 P ROFE FOOTBALL

1968 CR WHITFORD GOLF

1968 GW HOBBS LACROSSE

1968 DJW MORIARTY MOUNTAIN

1968 SR PALESY SWIMMING

1968 E CAMERON TENNIS

1968 S MAYALL WATERSKI

1967 R FRASER BASKETBALL

1967 M POTTER BASKETBALL

1967 RM BONNIN BOAT

1967 RF ELLEWAY BOAT

1967 AF JOHNSON BOAT

1967 HS NEWLAND BOAT

1967 FP NOLAN BOAT

1967 IF EDGLEY CRICKET

1967 JR BLAKE FOOTBALL

1967 IG HOCKRIDGE FOOTBALL

1967 RD WALTHAM FOOTBALL

1967 DA CHERRY GOLF

1967 AK WHITFORD GOLF

1967 N DETMOLD HOCKEY

1967 S FOTHERINGHAM HOCKEY

1967 J GOODWIN HOCKEY

1967 RR HASLAM HOCKEY

1967 J MATTHEWS HOCKEY

1967 H KRIPS JUDO

1967 SP MATHWIN LACROSSE

1967 DJ ASHTON RUGBY

1967 MP HORWOOD RUGBY

1967 V COCKS SAILING

1967 IR BIDMEADE TENNIS

1967 RS FREEMAN WATERSKIING

1966 TR ANDERSON ATHLETICS

1966 AW BRADSHAW ATHLETICS

1966 PJ HENSCHKE ATHLETICS

1966 W LINDE BASKETBALL

1966 L MATHESON BASKETBALL

1966 JD PATERSON BASKETBALL

1966 C THOMAS BASKETBALL

1966 RT WALKER BASKETBALL

1966 S WORTHLEY BASKETBALL

1966 RP GORDON BOAT

1966 J CLAPP FOOTBALL

1966 IF EDGLEY FOOTBALL

1966 J GREGERSON FOOTBALL

1966 M JAY FOOTBALL

1966 GL MUECKE FOOTBALL

1966 RH MUECKE FOOTBALL

1966 J WOODBURN FOOTBALL

1966 TF POZZA GOLF

1966 G GASKELL LACROSSE

1966 J GARDNER RIFLE

1966 N JANS RUGBY

1966 DM ROSEWELL RUGBY

1966 B WESTERMAN RUGBY

1966 PS MUGGLETON TENNIS

1966 PJ FREEMAN WATERSKIING

1965 PC WALSH ATHLETICS

1965 CA WEBBER BASKETBALL

1965 DE BROOKS BOAT

1965 P GUNSON BOAT

1965 W HUME BOAT

1965 RD LAWSON BOAT

1965 A RAMSAY BOAT

1965 PJ TAYLOR BOAT

1965 IL MUSTER CRICKET

1965 IH CRAIG FENCING

1965 DJ DAVID FOOTBALL

1965 WR HASLAM FOOTBALL

1965 I ROBERTSON FOOTBALL

1965 DM TAMBLYN GOLF

1965 SH CHAPMAN HOCKEY

1965 J GIBLIN HOCKEY

1965 DJ GLENCROSS HOCKEY

1965 S GREENLEES HOCKEY

1965 RE MITCHELL HOCKEY

1965 BD PHILLIS HOCKEY

1965 AL SHERWIN HOCKEY

1965 JS THIERSCH HOCKEY

1965 RJ COPPIN RIFLE

1965 NJ BLAKELEY RUGBY

1965 SA HOHNEN RUGBY

1965 DH LE MESSURIER RUGBY

1965 AM BILLS TENNIS

1965 E RUSSO TENNIS

1964 CP MCCUSKER ATHLETICS

1964 PJ GAUVIN BASEBALL

1964 M KLOPP BASEBALL

1964 WJ MAY BASEBALL

1964 IL MUSTER BASEBALL

1964 BA SIMS BASEBALL

1964 PA BONNIN BASKETBALL

1964 HM GOODHART BASKETBALL

1964 RB WHARTON BASKETBALL

1964 RE BOLT BOAT

1964 J CHOMINSKY BOAT

1964 DJ DAVID CRICKET

1964 WS CHAPMAN FOOTBALL

1964 R STILL GOLF

1964 EM ASKWITH HOCKEY

1964 DR BRADSHAW HOCKEY

1964 RH FRANCIS HOCKEY

1964 DM HARVEY HOCKEY

1964 RE HILL HOCKEY

1964 GJ IVERSON HOCKEY

1964 RW MORRISS LACROSSE

1964 C FREEMAN RUGBY

1964 RW RITCHIE RUGBY

1964 JD THOMSON RUGBY

1964 C JUTTNER SAILING

1964 C GRYGORCEWICZ SOCCER

1964 R WOHLFARTH SOCCER

1964 DB BOWMAN WEIGHTLIFTING

1964 JO SINCOCK WEIGHTLIFTING

1963 I KIRKPATRICK ATHLETICS

1963 PJ CARTER BASEBALL

1963 K GREATREX BASEBALL

1963 C HARMAN BASEBALL

1963 M YOUNG BASEBALL

1963 DL BROOKMAN BASKETBALL

1963 A PANNELL BOAT

1963 AL SOUTHCOTT BOAT

1963 DD TROWSE CRICKET

1963 G ARATO FENCING

1963 P CLARK FOOTBALL

1963 JV CORBETT FOOTBALL

1963 DJ GAMBLING FOOTBALL

1963 WR JACKSON FOOTBALL

1963 M JONES FOOTBALL

1963 A PRYOR FOOTBALL

1963 G SEPPELT FOOTBALL

1963 IL BARR GOLF

1963 R ANANDA HOCKEY

1963 GD BOWDEN HOCKEY

1963 J CLARKSON HOCKEY

1963 PJ NELSON RIFLE

1963 CI TANZER RIFLE

1963 RR WINCKEL RIFLE

1963 MC DUNNE TENNIS

1963 E HARRIS TENNIS

1963 J HART TENNIS

1963 PG COURTNEY WEIGHTLIFTING

1963 R OON WEIGHTLIFTING

1962 GD ANANDA ATHLETICS

1962 PS GRIFFIN ATHLETICS

1962 D J SINCOCK BASEBALL

1962 R LAWTON BASKETBALL

1962 JRH BROOK BOAT

1962 RG MORGAN BOAT

1962 AR CLARKSON CRICKET

1962 JF SANGSTER CRICKET

1962 D SINCOCK CRICKET

1962 MJ STORY FENCING

1962 AE BYERS FOOTBALL

1962 JC FERGUSON FOOTBALL

1962 JF SANGSTER FOOTBALL

1962 R TODD FOOTBALL

1962 LK FRANCIS HOCKEY

1962 GL MARTIN HOCKEY

1962 D NIEHUUS JUDO

1962 J SOBOLEWSKI JUDO

1962 NK BARWICK LACROSSE

1962 M CHO TABLE TENNIS

1962 HS MOH TABLE TENNIS

1962 GL RAU WEIGHTLIFTING

1962 SJ WEST WEIGHTLIFTING

1961 J DALY ATHLETICS

1961 IE SCARMAN BASEBALL

1961 P WEDD BASEBALL

1961 RD CHEESMAN BOAT

1961 DG JOSE BOAT

1961 WH ROUSE FENCING

1961 BS WOLANSKI FENCING

1961 DC HILL FOOTBALL

1961 JF HOOPER FOOTBALL

1961 KC KELLY FOOTBALL

1961 PG MORTON FOOTBALL

1961 AD SHEPHERD FOOTBALL

1961 MH CHAPMAN HOCKEY

1961 P CLARKSON HOCKEY

1961 RA THOMPSON HOCKEY

1961 PR WALLACE JUDO

1961 NL RICHARDSON LACROSSE

1961 A BARKER RUGBY

1961 MJ MOFFATT RUGBY

1961 T GEARY SOCCER

1961 SN CHO TABLE TENNIS

1961 K NARCISSE TABLE TENNIS

1960 RW WATSON BOAT

1960 JN ROGERS CRICKET

1960 AR CLARKSON FOOTBALL

1960 CHA MEYER FOOTBALL

1960 JRE WELLS FOOTBALL

1960 RE COOPER HOCKEY

1960 TW LIM HOCKEY

1960 BG MOLLISON RIFLE

1960 NJ HOWARD RUGBY

1960 Z STASKA RUGBY

1960 L RAVESI SQUASH

 

1950 - 1959 Winners

 

1959 IR WHEELER ATHLETICS

1959 CS LIM BADMINTON

1959 O PANKIW BADMINTON

1959 A PATWARDHAN BADMINTON

1959 JV TAMLIN BASEBALL

1959 MR DANCIS BASKETBALL

1959 JA NITSCHKE BASKETBALL

1959 GD BURFIELD BOAT

1959 RA CAMERON CRICKET

1959 BM QUIGLEY CRICKET

1959 MH CODD FOOTBALL

1959 MG MONTGOMERY FOOTBALL

1959 DM SOUTHWOOD GOLF

1959 WA HUTCHINSON HOCKEY

1959 MB JUDE HOCKEY

1959 RB SINGHAM HOCKEY

1959 JN ROGERS LACROSSE

1959 RL GRAY RIFLE

1959 GF KATEKAR RIFLE

1959 BM DEBELLE RUGBY

1959 J STASKA RUGBY

1959 BG HAGGER TENNIS

1958 GJ CRAWFORD ATHLETICS

1958 NB GRAY ATHLETICS

1958 S AU-YONG BADMINTON

1958 LN QUINTRELL BASEBALL

1958 ME LAWRENCE BASKETBALL

1958 KJ POCOCK BASKETBALL

1958 BM QUIGLEY BASKETBALL

1958 DS HUMBLE BOAT

1958 GG NORTHCOTE BOAT

1958 W ROGERS CRICKET

1958 J SNOWDEN CRICKET

1958 JC LILL FOOTBALL

1958 TJ MESTROV FOOTBALL

1958 WA SEPPELT FOOTBALL

1958 RG STRICKLAND FOOTBALL

1958 GM THYER GOLF

1958 DE AYRES HOCKEY

1958 K KAMALESVARAN HOCKEY

1958 BJ JEFFREY LACROSSE

1958 BJ STONE RIFLE

1958 YS FONG RUGBY

1958 FRA JORGENSEN RUGBY

1958 AJ RADFORD RUGBY

1958 AJ LANE TENNIS

1957 BM QUIGLEY BASEBALL

1957 MC HAY ATHLETICS

1957 MD DUNN BASEBALL

1957 BE LANE BASKETBALL

1957 V REINTALS BASKETBALL

1957 TGC MURRELL BOAT

1957 FW ALTMANN FOOTBALL

1957 TAS HANSON FOOTBALL

1957 GO'H HYDE FOOTBALL

1957 HH ALEXANDER HOCKEY

1957 FH CHAPMAN HOCKEY

1957 P SEENIVASEGAM HOCKEY

1957 PH TAYLOR HOCKEY

1957 GE BIGGINS LACROSSE

1957 FM CAIN LACROSSE

1957 R OFFLER LACROSSE

1957 RJ SCHEID TENNIS

1956 GE NOTTLE BASEBALL

1956 GD BEAUMONT BASKETBALL

1956 ES JEFFRIES BASKETBALL

1956 GN BUTTERWORTH BOAT

1956 KD LEDITSCHKE CRICKET

1956 RE LUXTON CRICKET

1956 JP EDWARDS FOOTBALL

1956 TM MCAULIFFE FOOTBALL

1956 GP WILSON FOOTBALL

1956 GS HEITHERSAY GOLF

1956 DW STOTT GOLF

1956 PE BRUMMITT HOCKEY

1956 R BURNARD HOCKEY

1956 JR MAY HOCKEY

1956 JWM YUEN HOCKEY

1956 BF GOOD LACROSSE

1956 GF PEIRCE LACROSSE

1956 GS BARON-HAY RUGBY

1956 JTR ROSEWELL RUGBY

1956 MM VAN GELDER RUGBY

1956 A ZELTINS TENNIS

1955 IR BUTCHER ATHLETICS

1955 JL FURZE BASKETBALL

1955 CHFX AKKERMANS FOOTBALL

1955 CS BUNGEY FOOTBALL

1955 JG CLAYTON FOOTBALL

1955 WJ DOWNER FOOTBALL

1955 CL KETLEY FOOTBALL

1955 PG PAK POY FOOTBALL

1955 IF GULLAND HOCKEY

1955 H LUCAS HOCKEY

1955 T SINGH HOCKEY

1955 JR HOGAN RUGBY

1955 MG MCCALL RUGBY

1955 RBK TAN RUGBY

1955 MJ WILLIAMS RUGBY

1954 G FENWICK BASEBALL

1954 JT ALLARD BASKETBALL

1954 RA DUNSTAN BASKETBALL

1954 RL PIPER BASKETBALL

1954 PJS BURNS BOAT

1954 JY HANCOCK BOAT

1954 RL HODGE BOAT

1954 J JOSE BOAT

1954 KD FITCH FOOTBALL

1954 RG JOHNSON FOOTBALL

1954 GE KRIEGER FOOTBALL

1954 DS MUECKE FOOTBALL

1954 RH TUCKEWELL FOOTBALL

1954 PA LEANEY GOLF

1954 BT NOLTE GOLF

1954 EM BURNS HOCKEY

1954 ID FOX HOCKEY

1954 NK MEANEY HOCKEY

1954 R ROWE HOCKEY

1954 J SINGH HOCKEY

1954 TP MCCORMACK LACROSSE

1954 GR GIBBS RUGBY

1954 TW TURNER RUGBY

1954 JC WOHLERS TENNIS

1953 SL SKINNER ATHLETICS

1953 DA FULLER BASEBALL

1953 RL DUGUID BASKETBALL

1953 JH WATERHOUSE BASKETBALL

1953 RRM LEA BOAT

1953 PM BEDNALL CRICKET

1953 JO HYDE CRICKET

1953 JC LILL CRICKET

1953 RC BENNETT FOOTBALL

1953 GJ DUNCAN FOOTBALL

1953 RR HANCOCK FOOTBALL

1953 MJ KITCHENER FOOTBALL

1953 JB LAURIE FOOTBALL

1953 JG MARTIN FOOTBALL

1953 R KAY HOCKEY

1953 IP SIMES HOCKEY

1953 N SINGH HOCKEY

1953 LHD PEARCY LACROSSE

1953 BEJ ANCELL RIFLE

1953 CO FULLER RIFLE

1953 WR ROBERTSON RIFLE

1953 FA HONE RUGBY

1953 WC HUI RUGBY

1953 MA ROBINSON RUGBY

1953 RA POTTER TENNIS

1953 LD HADFIELD ATHLETICS

1952 LG CLAXTON ATHLETICS

1952 RR HANCOCK ATHLETICS

1952 BC JEFFRIES ATHLETICS

1952 RH SEDGLEY ATHLETICS

1952 LLG EVANS BASKETBALL

1952 DW FORGAN BASKETBALL

1952 KC LEE BASKETBALL

1952 ME MELLISH BASKETBALL

1952 WD FOTHERINGHAM BOAT

1952 J TASSIE BOAT

1952 BW ORCHARD CRICKET

1952 DH GILES FOOTBALL

1952 RJ LAWRENCE FOOTBALL

1952 PB TUNBRIDGE FOOTBALL

1952 RM CLARK HOCKEY

1952 JG GOLLEDGE HOCKEY

1952 JR HONE HOCKEY

1952 A KARIM HOCKEY

1952 HR SARD HOCKEY

1952 JW SMITH HOCKEY

1952 JO HYDE LACROSSE

1952 CJ HAMDORF RIFLE

1952 CS AYOUB RUGBY

1952 BA HIGGINS RUGBY

1952 KR ALLEN TENNIS

1952 MH ASTLEY TENNIS

1952 JH HANN TENNIS

1951 P BROKENSHA ATHLETICS

1951 RJ BROCK BASEBALL

1951 CS JOYNER BASKETBALL

1951 KE STEVENSON BASKETBALL

1951 JR THOMPSON BASKETBALL

1951 HD COOK BOAT

1951 GC REYNOLDS BOAT

1951 SG HAYNES CRICKET

1951 IN BROADBENT FOOTBALL

1951 DI HARRIS FOOTBALL

1951 JKA MCLEOD FOOTBALL

1951 CF ROBERTSON FOOTBALL

1951 JW FAWCETT GOLF

1951 ME ADAM HOCKEY

1951 MH ASTLEY HOCKEY

1951 MP FREER HOCKEY

1951 D HASLAM HOCKEY

1951 GR MELVIN HOCKEY

1951 RG EVANS RUGBY

1951 HC GREEN TENNIS

1951 KD PRICE TENNIS

1951 HW WELCH TENNIS

1950 JE DUIGAN BASEBALL

1950 HM ANGWIN BASKETBALL

1950 RB COOTER BOAT

1950 AL DOWDING CRICKET

1950 EB ENGLAND CRICKET

1950 GG GUBBINS CRICKET

1950 C MILLARD CRICKET

1950 KT O'LOUGHLIN CRICKET

1950 JWS WILKIN CRICKET

1950 RL ELIX FOOTBALL

1950 KR SEEDSMAN FOOTBALL

1950 JF WALSH FOOTBALL

1950 MD WALLAGE HOCKEY

1950 M WATSON HOCKEY

1950 DA OSBORNE-WHITE HOCKEY

1950 JM WOLLASTON HOCKEY

1950 AW BAIRD LACROSSE

1950 JE DUNN LACROSSE

1950 PA MILES LACROSSE

1950 JM WHITE LACROSSE

1950 AD TONKIN RIFLE

1950 AJD FORBES RUGBY

1950 GNR HONE RUGBY

1950 JKS PROBERT RUGBY

1950 WE SANDOVER RUGBY

1950 EA SMITH RUGBY

1950 HM ANGWIN TENNIS

1950 SB BARKER TENNIS

1950 CG FITZPATRICK TENNIS

1950 DG LINN TENNIS

 

1940 - 1949 Winners

 

1949 PA HARBISON ATHLETICS

1949 JKS PROBERT ATHLETICS

1949 DG BIDDELL BASEBALL

1949 DG OTHAMS BASEBALL

1949 RN QUINTRELL BASEBALL

1949 T TURNER BASEBALL

1949 DG BIDDELL BASKETBALL

1949 DG LINN BASKETBALL

1949 ME WALL BASKETBALL

1949 LR DOW CRICKET

1949 LM SMART CRICKET

1949 MR BASHEER FOOTBALL

1949 AL DOWDING FOOTBALL

1949 BJ MICHELMORE FOOTBALL

1949 RG WHITE FOOTBALL

1949 WH BENSON GOLF

1949 FSH DOMAN GOLF

1949 RG WHITE GOLF

1949 EB ENGLAND HOCKEY

1949 CR HOLDER HOCKEY

1949 H JENKINS HOCKEY

1949 JB STOKES HOCKEY

1949 GM WARD LACROSSE

1949 KJ WHISSON LACROSSE

1949 JH MICHAEL RIFLE

1949 PA LAWTON RUGBY

1949 GG BROOKMAN TENNIS

1948 WR FULLER BASEBALL

1948 D ELDRIDGE BASKETBALL

1948 A MCCAHEY BASKETBALL

1948 OG WOODWARD FOOTBALL

1948 JP MADDERN GOLF

1948 TH ALLEN HOCKEY

1948 LR DOW HOCKEY

1948 BD ELLIS HOCKEY

1948 EJ ENGLAND HOCKEY

1948 JS HASELGROVE HOCKEY

1948 M MCTAGGART HOCKEY

1948 JB WEST HOCKEY

1948 JH HANN LACROSSE

1948 JH HARBISON LACROSSE

1948 GV HARRY RIFLE

1948 J MORITZ RIFLE

1948 MV BURTON RUGBY

1948 AD JOSE RUGBY

1948 B NIENABER RUGBY

1948 MJ ASTLEY TENNIS

1948 F LONERGAN TENNIS

1947 JD COPLEY ATHLETICS

1947 AD JOSE ATHLETICS

1947 P BROKENSHA BASEBALL

1947 LM SMART BASEBALL

1947 IM FURLER BOAT

1947 KB MAGAREY BOAT

1947 JC WHITEHOUSE BOAT

1947 HM DOUGLAS CRICKET

1947 AD JOSE CRICKET

1947 DAD ABBOTT FOOTBALL

1947 DM BREBNER FOOTBALL

1947 RM HOLMES FOOTBALL

1947 DN ROBINSON FOOTBALL

1947 JM GRIGGS GOLF

1947 DH LAIDLAW GOLF

1947 CG WILSON GOLF

1947 BL CORNISH HOCKEY

1947 DCR DREW HOCKEY

1947 J KELLY HOCKEY

1947 DB KIRBY HOCKEY

1947 JB LEACH HOCKEY

1947 V PITFIELD HOCKEY

1947 B WALL HOCKEY

1947 J WOOD HOCKEY

1947 LH KIRKMAN LACROSSE

1947 GJ MUNDAY LACROSSE

1947 JD O'SULLIVAN LACROSSE

1947 MP WALLACE RIFLE

1947 JR BOTHAM RUGBY

1947 W CARTER RUGBY

1947 G BATTYE TENNIS

1947 B LAURIE TENNIS

1946 JH HARBISON ATHLETICS

1946 JAF STEVENS ATHLETICS

1946 MR PAGE BASEBALL

1946 VC ROSE BASEBALL

1946 A DAY BASKETBALL

1946 JA HAMILTON BASKETBALL

1946 E KIRKMAN BASKETBALL

1946 CAL ABBOTT BOAT

1946 PJ CLARIDGE BOAT

1946 IH HOBBS BOAT

1946 DD BEARD CRICKET

1946 FC BENNETT CRICKET

1946 BR GOODE CRICKET

1946 BH COULLS FOOTBALL

1946 DL DAVIES FOOTBALL

1946 CE DEWAR FOOTBALL

1946 BR GOODE FOOTBALL

1946 AGA TREGONNING FOOTBALL

1946 JWS WILKIN GOLF

1946 R PAVY HOCKEY

1946 CAL ABBOTT LACROSSE

1946 RA KENIHAN LACROSSE

1946 IS WALLMAN LACROSSE

1946 KJ WARD LACROSSE

1946 MR HONE RUGBY

1946 J MELLOR RUGBY

1946 KGP TREGONNING RUGBY

1946 JN DIGGLE TENNIS

1946 B REDWOOD TENNIS

1945 MR HONE BASKETBALL

1945 B HUNTER BASKETBALL

1945 B REDWOOD BASKETBALL

1945 DRR ANDERSON HOCKEY

1945 DJK TREGONNING HOCKEY

1945 EC HALLETT LACROSSE

1941 MW ELLIOTT ATHLETICS

1941 R HALLS BASKETBALL

1941 MG MATTERS BASKETBALL

1940 MH DRAPER ATHLETICS

1940 M COWELL BASKETBALL

1940 BW MARSHALL BASKETBALL

1940 E SALTER BASKETBALL

1940 JE DUNSTAN FOOTBALL

1940 NC LIGERTWOOD FOOTBALL

1940 EM CAVALIER HOCKEY

1940 JM EDWARDS HOCKEY

1940 ER SMITH HOCKEY

1940 DT MARTIN LACROSSE

1940 JR THOMPSON LACROSSE

1940 R LOCK TENNIS

1940 JF MORAN TENNIS

 

1930 - 1939 Winners

 

1939 FC CATT BASEBALL

1939 NS JOHNSTON BASEBALL

1939 JT KILGARIFF BASEBALL

1939 MM CROOK BASKETBALL

1939 J YOUNG BASKETBALL

1939 L BONNIN BOAT

1939 RWB CUMING BOAT

1939 FF ESPIE BOAT

1939 JA ROBERTS BOXING

1939 AF CATT CRICKET

1939 GW PAGE CRICKET

1939 JL STOKES CRICKET

1939 J TREGONING CRICKET

1939 WJ BETTS FOOTBALL

1939 RT STEELE FOOTBALL

1939 GDL SEDDON GOLF

1939 JM MCPHIE HOCKEY

1939 ET SMITH HOCKEY

1939 GL DUFFIELD LACROSSE

1939 RE BROWN RIFLE

1939 LS BURFIELD RIFLE

1939 GP SANDFORD RIFLE

1939 TG EDWARDS RUGBY

1939 FA HAMILTON RUGBY

1939 RW RICHARDSON RUGBY

1939 BE WELBOURN TENNIS

1938 GM STEELE ATHLETICS

1938 J TREGONING ATHLETICS

1938 AN GOULD BASEBALL

1938 EC SWAN BASEBALL

1938 DB HENDRICKSON BOXING

1938 GC MORRISON CRICKET

1938 AJ STEVENSON CRICKET

1938 EDJ STEWART CRICKET

1938 DC DAWKINS FOOTBALL

1938 AP LEMESSURIER FOOTBALL

1938 BA MAGAREY FOOTBALL

1938 HL MASTERS FOOTBALL

1938 HG ANDREW GOLF

1938 JL STOKES GOLF

1938 W FORBES HOCKEY

1938 B IRVINE HOCKEY

1938 JE KELLY HOCKEY

1938 H MCDONALD HOCKEY

1938 GT BARNFIELD LACROSSE

1938 JR CORNISH LACROSSE

1938 DC MENZIES LACROSSE

1938 TAR DINNING RIFLE

1938 MAP MATTINGLEY RIFLE

1938 AB ROBERTSON RIFLE

1938 GM NEUENKIRCHEN RUGBY

1938 B BLACK SWIMMING

1938 JH HOMBURG TENNIS

1938 RF MCASKILL TENNIS

1937 J TASSIE BASKETBALL

1937 RW RICHARDSON BOAT

1937 ES WYETT BOXING

1937 CM GURNER CRICKET

1937 ER LONERGAN CRICKET

1937 J CLELAND HOCKEY

1937 MC NEWLAND HOCKEY

1937 J WARD HOCKEY

1937 MW NAIRN LACROSSE

1937 MG TAYLOR LACROSSE

1937 EG ROBINSON RIFLE

1937 B FREEMAN RUGBY

1937 AH MAGAREY RUGBY

1937 ML REILLY RUGBY

1936 HD SUTHERLAND BASEBALL

1936 AM THOMPSON BASEBALL

1936 A RIX BASKETBALL

1936 P KLEINSCHMIDT FOOTBALL

1936 JJ RICE FOOTBALL

1936 R CHRISTIE GOLF

1936 LD DESTREE GOLF

1936 FJ FENNER HOCKEY

1936 J RAY HOCKEY

1936 PF SALTER HOCKEY

1936 JM BONNIN LACROSSE

1936 OC ISAACHSEN LACROSSE

1936 TH MCFARLANE RIFLE

1936 CH MUTTON RIFLE

1936 AF PILGRIM RIFLE

1936 CJ STARLING RIFLE

1936 AE WELBOURN RIFLE

1936 JR DAVEY RUGBY

1936 AJ FAIRWEATHER RUGBY

1936 AM THOMSON RUGBY

1936 HM SEARLE TENNIS

1935 AG CAMPBELL ATHLETICS

1935 RL CROCKER ATHLETICS

1935 FR MAGAREY BASEBALL

1935 PH REILLY BASEBALL

1935 AJ STEVENSON BASEBALL

1935 M COLEBATCH BASKETBALL

1935 L DAWKINS BASKETBALL

1935 JA SMEATON BOAT

1935 AJ CLARKSON CRICKET

1935 GG HABICH CRICKET

1935 JW SANGSTER CRICKET

1935 JE SMITH CRICKET

1935 CC KUCHELL FOOTBALL

1935 PM CUDMORE GOLF

1935 KL LITCHFIELD HOCKEY

1935 VM COTTLE LACROSSE

1935 WS GEORGE LACROSSE

1935 RV HARRY LACROSSE

1935 NS MUECKE LACROSSE

1935 RG TONKIN LACROSSE

1935 HN WALTER RIFLE

1935 KS EDMUNDS RUGBY

1935 JP HAYDEN RUGBY

1935 RE PORTER RUGBY

1935 JH PORTUS RUGBY

1935 JM DICKER TENNIS

1934 ED CLARIDGE BASKETBALL

1934 H HODGSON BASKETBALL

1934 GW CHAPMAN BOAT

1934 JR MAGAREY BOAT

1934 RB WARD BOAT

1934 WH BAUDINET CRICKET

1934 GT COLEBATCH CRICKET

1934 J RAY CRICKET

1934 R ANDERS FOOTBALL

1934 W BENTLEY FOOTBALL

1934 RF BROWN FOOTBALL

1934 GD DAWSON FOOTBALL

1934 JW SANGSTER FOOTBALL

1934 KH SOUTH FOOTBALL

1934 RD CROOK GOLF

1934 MD CLOSE HOCKEY

1934 G FULTON HOCKEY

1934 R MOTTERAM HOCKEY

1934 WF SALTER HOCKEY

1934 C WOOD HOCKEY

1934 WP CLELAND LACROSSE

1934 RD MCKAY LACROSSE

1934 JM PEDLER LACROSSE

1934 MW HOWELL RIFLE

1934 HEW LYONS RUGBY

1934 DP O'CONNOR RUGBY

1934 CG KING SWIMMING

1934 NH WALLMAN SWIMMING

1934 WK TAYLOR TENNIS

1933 JO WERE ATHLETICS

1933 KH GILLESPIE BASEBALL

1933 J RAY BASEBALL

1933 RS WHITINGTON BASEBALL

1933 EM HARGRAVE BASKETBALL

1933 CE MAYO BASKETBALL

1933 JM BONNIN BOAT

1933 MF BONNIN BOAT

1933 JC CUMING BOAT

1933 AC DOUGLAS BOAT

1933 HRS NEWLAND BOAT

1933 JR DAVEY CRICKET

1933 HM THOMPSON CRICKET

1933 RP LARKIN FOOTBALL

1933 NJ MCBAIN FOOTBALL

1933 JP MCFARLANE FOOTBALL

1933 WCJ WHITE FOOTBALL

1933 WD ACKLAND-HORMAN GOLF

1933 BB CLELAND HOCKEY

1933 JB ADCOCK LACROSSE

1933 AC DAVIS LACROSSE

1933 HE IRVING LACROSSE

1933 DK KUMNICK LACROSSE

1933 GA TURNBULL LACROSSE

1933 AL COOPER RIFLE

1933 GJ HONE TENNIS

1933 WRS HONE TENNIS

1933 EM SUDHOLZ TENNIS

1932 DC COWELL ATHLETICS

1932 NM FRICKER ATHLETICS

1932 RAA PELLEW BASEBALL

1932 NT TODD BASEBALL

1932 PM CUDMORE BOAT

1932 WL HANN CRICKET

1932 RS WHITINGTON CRICKET

1932 JF FUNDER FOOTBALL

1932 WL HANN FOOTBALL

1932 AG GILLESPIE FOOTBALL

1932 RV MCMICHAEL FOOTBALL

1932 RL MUECKE FOOTBALL

1932 MM PLAYFORD FOOTBALL

1932 HM THOMPSON FOOTBALL

1932 JL ALLEN HOCKEY

1932 WD ALLEN HOCKEY

1932 TS DORSCH HOCKEY

1932 AJ MACKAY HOCKEY

1932 WJ O'CONNOR HOCKEY

1932 FB TURNER HOCKEY

1932 WC BEERWORTH LACROSSE

1932 NJ BONNIN LACROSSE

1932 DL DOWIE LACROSSE

1931 FW MITCHELL ATHLETICS

1931 AG GILLESPIE BASEBALL

1931 AH SMITH BASEBALL

1931 WK TAYLOR BASEBALL

1931 GK HUGHES CRICKET

1931 DF BURNARD FOOTBALL

1931 RH ELIX FOOTBALL

1931 CK JAMES FOOTBALL

1931 IH SEPPELT FOOTBALL

1931 WB DORSCH HOCKEY

1931 WRS HONE HOCKEY

1931 NL TAYLOR HOCKEY

1931 MLW BEVAN RIFLE

1931 WCR BROOKE RIFLE

1931 RV MCMICHAEL TENNIS

1931 GA TURNBULL TENNIS

1930 IH SEPPELT ATHLETICS

1930 GK HUGHES BASEBALL

1930 WW JOLLY BASEBALL

1930 R KRANTZ BASEBALL

1930 LJT PELLEW BASEBALL

1930 JM HARRIS BASKETBALL

1930 LE HOLLAND BASKETBALL

1930 NJ BONNIN BOAT

1930 AH FINLAYSON BOAT

1930 FH FINLAYSON CRICKET

1930 LJT PELLEW CRICKET

1930 WH BAUDINET FOOTBALL

1930 JMJ JENS FOOTBALL

1930 I MCLACHLAN GOLF

1930 CM SPRIGG GOLF

1930 FW ARDEN HOCKEY

1930 AM BILLS HOCKEY

1930 MA BUTLER HOCKEY

1930 ER CLELAND HOCKEY

1930 RH FEATHERSTONE HOCKEY

1930 HW FLETCHER HOCKEY

1930 SV MORRIS HOCKEY

1930 PS RICHARDSON HOCKEY

1930 R SIMS HOCKEY

1930 ES WANNAN HOCKEY

1930 JE BARKER LACROSSE

1930 LC DAWKINS LACROSSE

1930 LT EWENS LACROSSE

1930 WA HARBISON LACROSSE

1930 LPA LAWRENCE LACROSSE

1930 RF THYER LACROSSE

1930 AF TURNER LACROSSE

1930 LG WATSON LACROSSE

1930 JO CORBIN RIFLE

1930 RW ELLIS RIFLE

1930 BA SADDLER RIFLE

1930 CM SPRIGG TENNIS

1930 RG WEBB TENNIS

 

1920 - 1929 Winners

 

1929 WL REID BASEBALL

1929 EM SUDHOLZ BASKETBALL

1929 RB KNIGHT BOAT

1929 RB LEES BOAT

1929 DR DOWNEY CRICKET

1929 HL ABBOTT FOOTBALL

1929 AJ CLARKSON FOOTBALL

1929 BW HONE FOOTBALL

1929 AO MCPHERSON FOOTBALL

1929 DT MITCHELL FOOTBALL

1929 DL RICHARDS FOOTBALL

1929 EA SCHULZ FOOTBALL

1929 W HARRISON HOCKEY

1929 JC PELLEW HOCKEY

1929 RJ COOK LACROSSE

1929 AE DAVIS LACROSSE

1929 IU GALLOWAY LACROSSE

1929 JS MUECKE LACROSSE

1929 LD MCKENZIE RIFLE

1929 SW THOMSON RIFLE

1928 JC IRWIN A.U.S.A.

1928 WC ALEXANDER BASEBALL

1928 GL BAYLY BASEBALL

1928 JM DWYER BASEBALL

1928 WA GREENE BASEBALL

1928 CD URE BASKETBALL

1928 SJ DOUGLAS BOAT

1928 JL HAYWARD BOAT

1928 CH SMITH BOAT

1928 DS YOUNG BOAT

1928 LB POWER CRICKET

1928 CB SANGSTER CRICKET

1928 RF BOOKER FOOTBALL

1928 FH FINLAYSON FOOTBALL

1928 S WILLIAMS FOOTBALL

1928 HI MORRIS HOCKEY

1928 PS TAYLOR HOCKEY

1928 RI TRENGROVE HOCKEY

1928 GD ROLLISON LACROSSE

1927 CJ GLOVER A.U.S.A.

1927 CA BROOKS ATHLETICS

1927 JA DAVIS ATHLETICS

1927 AH YOUNG ATHLETICS

1927 BJ PITT BASKETBALL

1927 WM MORGAN BOAT

1927 MA TRUDINGER BOAT

1927 A WALKLEY BOAT

1927 WC ALEXANDER CRICKET

1927 LN ALLEN FOOTBALL

1927 WR BAKER FOOTBALL

1927 MW EVANS FOOTBALL

1927 CB SANGSTER FOOTBALL

1927 NH STUART FOOTBALL

1927 MH DORSCH HOCKEY

1927 FS GAULT HOCKEY

1927 KH BOYKETT LACROSSE

1927 AL DAWKINS LACROSSE

1927 BE LAWRENCE LACROSSE

1927 EM MENZ SWIMMING

1926 EN HOWARD ATHLETICS

1926 AD HOLLAND BASEBALL

1926 RV PRIDMORE BASEBALL

1926 IMD DAVIES BASKETBALL

1926 E DELAND BASKETBALL

1926 V HACKETT BASKETBALL

1926 BW HONE CRICKET

1926 R KRANTZ CRICKET

1926 FW WAGNER CRICKET

1926 BS HANSON FOOTBALL

1926 WR JAMES FOOTBALL

1926 JA DAVIS LACROSSE

1926 MV SAMUEL LACROSSE

1926 JH LEASK RIFLE

1926 RS YORATH RIFLE

1926 IMD DAVIES SWIMMING

1926 AW KRICHAUFF SWIMMING

1926 MH DORSCH TENNIS

1925 GR FULLER BASEBALL

1925 AE SHARMAN BASEBALL

1925 DG MCKAY CRICKET

1925 RV PRIDMORE CRICKET

1925 SH LEWIS FOOTBALL

1925 DG MCKAY FOOTBALL

1925 LS WALSH FOOTBALL

1925 EG CASELY HOCKEY

1925 GD RICHARDS HOCKEY

1925 PC SAUNDERS HOCKEY

1925 MS JOYNER LACROSSE

1925 LR MALLEN LACROSSE

1925 BS MUECKE LACROSSE

1925 WG HEASLIP RIFLE

1925 HH WIGHT RIFLE

1925 WR JAMES TENNIS

1925 DL MELLISH TENNIS

1924 ML FORMBY BOAT

1924 RC MCKINNON BOAT

1924 G TASSIE BOAT

1924 EJK HARBISON CRICKET

1924 PA OHLSTROM CRICKET

1924 KMC'Q BENNETT FOOTBALL

1924 GA CAIN FOOTBALL

1924 NA WALSH FOOTBALL

1924 AJ KENTISH HOCKEY

1924 PE LADE HOCKEY

1924 EJ WIGAN HOCKEY

1924 CJ GLOVER LACROSSE

1924 AT HARBISON LACROSSE

1924 EJK HARBISON LACROSSE

1924 AFC MCKENCHNIE RIFLE

1924 LAE LEIDIG TENNIS

1924 CEJ TAPLIN TENNIS

1923 HMCI BIRCH A.U.S.A.

1923 JD CHAPMAN ATHLETICS

1923 R KRANTZ ATHLETICS

1923 MW BEDNALL BASEBALL

1923 MA BLAKE BASEBALL

1923 HS ELFORD BASEBALL

1923 PA OHLSTROM BASEBALL

1923 IA HAMILTON BOAT

1923 PA READ BOAT

1923 AB BARKER CRICKET

1923 LT GUN CRICKET

1923 FH FISCHER FOOTBALL

1923 NS GUNNING FOOTBALL

1923 JF KOERNER FOOTBALL

1923 G ROBERTS HOCKEY

1923 ML FORMBY LACROSSE

1923 JS KESSELL LACROSSE

1923 LB MATHEWS LACROSSE

1923 FE GALLASCH RIFLE

1923 AH LENDON RIFLE

1923 FW HOOPMANN TENNIS

1923 GH URE TENNIS

1922 IB SOLOMONS A.U.S.A.

1922 AL TOSTEVIN A.U.S.A.

1922 LV PELLEW ATHLETICS

1922 RRS CHAMBERLAIN BOAT

1922 JF ASTLEY CRICKET

1922 WRG COLMAN CRICKET

1922 TD FINEY CRICKET

1922 DLR BOUCAUT FOOTBALL

1922 ASD COCKS FOOTBALL

1922 GH HOWARD LACROSSE

1922 BG JOHNSTON LACROSSE

1922 RA ISENSTEIN RIFLE

1922 DJR SUMNER TENNIS

1921 WJ FERGUSON BOAT

1921 IC BARTON FOOTBALL

1921 WRG COLMAN FOOTBALL

1921 HL DAVIE FOOTBALL

1921 RO FOX FOOTBALL

1921 CE WILLING FOOTBALL

1921 JR GORDON LACROSSE

1921 LMS HARGRAVE LACROSSE

1921 FA KINGSTON RIFLE

1921 AN DAWKINS TENNIS

1921 HW FLOREY TENNIS

1920 HI COOMBS BOAT

1920 AH HENNESSY BOAT

1920 FW LINNETT BOAT

1920 JS LORD BOAT

1920 LC MAIDEN BOAT

1920 FJ MORPHETT BOAT

1920 RL NAYLOR BOAT

1920 AL WEBB BOAT

1920 AC WESTON BOAT

1920 HM FISHER CRICKET

1920 GM HONE CRICKET

1920 GE JOSE CRICKET

1920 LV PELLEW CRICKET

1920 HG PREST CRICKET

1920 WB SHANASY CRICKET

1920 AH WHITE CRICKET

1920 TD FINEY FOOTBALL

1920 GM HONE FOOTBALL

1920 GH JEFFREY FOOTBALL

1920 EH JOHNCOCK FOOTBALL

1920 WMC SYMONDS FOOTBALL

1920 DA DOWLING LACROSSE

1920 HM FISHER LACROSSE

1920 GA PAVY LACROSSE

1920 HM REES LACROSSE

1920 RH BERRIMAN TENNIS

1920 FR HONE TENNIS

 

1910 - 1919 Winners

 

1919 EJK HARBISON FOOTBALL

1919 ATB JONES FOOTBALL

1919 HG PREST FOOTBALL

1919 CI STREICH FOOTBALL

1919 DJR SUMNER FOOTBALL

1919 TW TASSIE FOOTBALL

1919 AH WHITE FOOTBALL

1919 OA COPE HOCKEY

1919 NR BENNETT LACROSSE

1919 AK GAULT LACROSSE

1919 RLT GRANT LACROSSE

1919 HK PAVY LACROSSE

1919 AR ALTMANN RIFLE

1919 HF ALTMANN RIFLE

1919 HM BOURKE RIFLE

1919 SW COOMBE RIFLE

1919 HM FISHER RIFLE

1919 RGT GOODMAN RIFLE

1919 RD HORNABROOK RIFLE

1919 HC HOSKING RIFLE

1919 WB SHANASY RIFLE

1919 LW BOLLEN TENNIS

1919 GM HONE TENNIS

1919 ET ROWE TENNIS

1918 AS BERRIMAN HOCKEY

1918 FE DAVIDSON HOCKEY

1918 C GURNER TENNIS

1918 ERL REED TENNIS

1917 PM COULTHARD HOCKEY

1917 MV MACGHEY HOCKEY

1917 DC WALSH TENNIS

1916 MIO GAULT HOCKEY

1916 AB POBJOY TENNIS

1915 CW GOODMAN BOAT

1915 EL SYMONS BOAT

1915 JW BLACKET CRICKET

1915 IB JOSE CRICKET

1915 FN LE MESSURIER CRICKET

1915 AH LIMB CRICKET

1915 AG MOYES CRICKET

1915 CE PELLEW CRICKET

1915 DM STEELE CRICKET

1915 KN STEELE CRICKET

1915 BT TAYLOR CRICKET

1915 HB WILLSMORE CRICKET

1915 C GURNER FOOTBALL

1915 WJE PHILLIPS FOOTBALL

1915 EH AYLIFFE HOCKEY

1915 KJB HEALY LACROSSE

1915 AMA MENZ TENNIS

1914 CE PELLEW ATHLETICS

1914 NB STEVENS ATHLETICS

1914 LH WALLMAN ATHLETICS

1914 AE KAIN BOAT

1914 LCE LINDON BOAT

1914 L CARTHEW FOOTBALL

1914 CR COLE FOOTBALL

1914 LG HOLMES FOOTBALL

1914 NV MENGERSON FOOTBALL

1914 CE PELLEW FOOTBALL

1914 TBC SARD FOOTBALL

1914 DM STEELE FOOTBALL

1914 ER GAULT HOCKEY

1914 RM MILLER HOCKEY

1914 E SOWTER HOCKEY

1914 HBM WALTER HOCKEY

1914 CL ABBOTT LACROSSE

1914 NBG ABBOTT LACROSSE

1914 WJW CLOSE LACROSSE

1914 W VARLEY LACROSSE

1914 AJK BAKER RIFLE

1914 JG JEFFREYS RIFLE

1914 NG SEXTON TENNIS

1913 LG HOLMES BOAT

1913 D YATES BOAT

1913 AH LIMB FOOTBALL

1913 AE WILLIAMS FOOTBALL

1913 LG TASSIE LACROSSE

1913 H WAGSTAFF LACROSSE

1913 LA WHITINGTON LACROSSE

1913 GA YUILL LACROSSE

1913 GA LENDON RIFLE

1913 EA DAWKINS TENNIS

1913 G FISHER TENNIS

1913 SE HOLDER TENNIS

1913 EJ MEYER TENNIS

1912 IB PENDER ATHLETICS

1912 R BADGER FOOTBALL

1912 JW BLACKET FOOTBALL

1912 LJB HURLEY FOOTBALL

1912 MM KIMBER HOCKEY

1912 MF PROUD HOCKEY

1912 SE HOLDER LACROSSE

1912 JLEM KNEEBONE LACROSSE

1912 JS VERCO LACROSSE

1912 GHB BLACK RIFLE

1912 PD MCGLEW TENNIS

1911 JCP STRACHAN ATHLETICS

1911 HH SWIFT BOAT

1911 GC CAMPBELL CRICKET

1911 CE DOLLING CRICKET

1911 CF DREW CRICKET

1911 EB JONES CRICKET

1911 HOA RANKIN CRICKET

1911 AC WILTON CRICKET

1911 WW COOPER FOOTBALL

1911 FE WILLIAMS FOOTBALL

1911 AC WILTON FOOTBALL

1911 EB CRUMP HOCKEY

1911 MC FOWLER HOCKEY

1911 HC NOTT LACROSSE

1911 HCC RENNIE LACROSSE

1911 NBG ABBOTT RIFLE

1911 AO BOER RIFLE

1911 HH COLES RIFLE

1911 WW COOPER RIFLE

1911 JH HILL RIFLE

1911 AL KENNEDY RIFLE

1910 HLAH BROSE ATHLETICS

1910 FF ESPIE BOAT

1910 PCA FORNACHON BOAT

1910 TM HARDY BOAT

1910 CT MADIGAN BOAT

1910 LW DAVIES FOOTBALL

1910 LA HAYWARD FOOTBALL

1910 FN LE MESSURIER FOOTBALL

1910 JW LONDRIGAN FOOTBALL

1910 OJ MURPHY FOOTBALL

1910 KN STEELE FOOTBALL

1910 PM BUNDEY LACROSSE

1910 AL PINCH LACROSSE

1910 C YEATMAN LACROSSE

1910 SW COOMBE RIFLE

1910 EC GRIGSON RIFLE

1910 CT MADIGAN RIFLE

1910 HD SIMPSON RIFLE

1910 HC NOTT TENNIS

 

1900 - 1909 Winners

 

1909 GC CAMPBELL ATHLETICS

1909 CF DREW ATHLETICS

1909 RH WALLMAN ATHLETICS

1909 C YEATMAN ATHLETICS

1909 GH BURNELL BOAT

1909 GM POTTS BOAT

1909 DRW COWAN FOOTBALL

1909 CF DREW FOOTBALL

1909 WAV DREW FOOTBALL

1909 LH HASLAM FOOTBALL

1909 DRW COWAN TENNIS

1908 CR DOUDY ATHLETICS

1908 MH MOYES ATHLETICS

1908 CL ABBOTT BOAT

1908 AS FERGUSON BOAT

1908 LW GILL BOAT

1908 CA HAMILTON BOAT

1908 AL KENNEDY BOAT

1908 RM SCOTT BOAT

1908 RW TASSIE BOAT

1908 RH WALLMAN BOAT

1908 SGL CATCHGROVE FOOTBALL

1908 TH DONNELLY FOOTBALL

1908 SW JEFFRIES FOOTBALL

1908 EB JONES, FOOTBALL

1908 HWD STODDART FOOTBALL

1908 LO BETTS LACROSSE

1908 DRW COWAN LACROSSE

1908 GC CAMPBELL LACROSSE

1908 M ERICHSEN LACROSSE

1908 HK FRY LACROSSE

1908 RA GOODE LACROSSE

1908 LW JEFFRIES LACROSSE

1908 EAH RUSSELL LACROSSE

1908 NC SHIERLAW LACROSSE

1908 DM STEELE LACROSSE

1908 EL BAYLIS TENNIS

1908 GGF GARDNER TENNIS

1908 RA GOODE TENNIS